Jana Valouchová
Zkušenosti 12+ let zkušeností
Hypotéky 400+ vyřešených hypoték
Částka 1 mld. + Kč v hypotékách za 3 roky

O mně

Jmenuji se Jana Coufal (Valouchová) a jsem vaším nezávislým průvodcem světem financí a hypoték. Ve své práci spojuji více než desetiletou praxi a neustálé sledování aktuálních trendů na hypotečním trhu.

Od roku 2011 se pohybuji ve světě financí a hypoték, kde jsem získala cenné zkušenosti a praktické dovednosti, které mi umožňují být oporou pro své klienty v jejich finančních rozhodnutích.


Mým hlavním cílem je pomoci vám dosáhnout vašeho vysněného bydlení a budování majetku. Specializuji se na hypoteční trh, kde vám nabízím pomoc s pořízením vlastního bydlení na hypoteční úvěr, s nákupem investičních nemovitostí a s jakoukoliv jinou finanční situací, kterou potřebujete vyřešit.


Díky spolupráci s mnoha developery a realitkami mohu nabídnout nezávislý a objektivní pohled na proces koupě nemovitosti. Znám všechny nástrahy, které mohou nastat a jsem připravena vám pomoci je překonat.

Moje práce pro mě není jen o číslech a sazbách. Je o lidech, jejich snech a cílech. Vaše úspěchy jsou i mými úspěchy, což mě motivuje v mém poslání pomáhat lidem dosáhnout jejich vysněného bydlení a budování majetku.

Za poslední tři roky jsem profinancovala v úvěrech přes jednu miliardu korun a pomohla více než 400 klientům s jejich hypotékou. Bez ohledu na to, jestli řešíte refinancování hypotéky za pár set tisíc nebo potřebujete hypotéku na vlastní bydlení za několik milionů, jsem zde abych vám pomohla najít nejlepší možné řešení.

Těším se na spolupráci s vámi a na to, jak společně dosáhneme vašeho vysněného bydlení, úvěr, nákup investičních nemovitostí nebo vyřešení jakékoli finanční situace, jsem zde pro vás.

Podpis
Jana Valouchová

Napsali o mně

Přečtěte si hodnocení mých spokojených klientů

Jsme tým, který je tu pro Vás

Každý klient si zaslouží komplexní péči a individuální přístup. Přímý kontakt s klienty je důležitý pro budování důvěry a dlouhodobou spolupráci, na které si zakládám. Díky našemu sehranému týmu se mohu všem klientům věnovat na osobních schůzkách.

Mou pravou rukou je Petra, která s vámi bude v přímém kontaktu. Má na starosti zpracování hypoték a servisní podporu. Společně nacházíme pro klienty ta nejlepší řešení.

Petra Zatloukalová

Petra Zatloukalová

Servisní podpora pro klienty
E-mail petra.zatloukalova@assetio.cz Telefon +420 777 903 127

Jak se se mnou spojit?

Nebo přes sociální sítě

Jak získat nejvýhodnější hypotéku?

V oblasti úvěrů na bydlení vám zpracuji porovnání a vyjednání podmínek u pro vás nejvýhodnější banky či stavební spořitelny. Díky spolupráci s realitními makléři a developerskými projekty vám ráda pomohu i s hledáním vaší vysněné nemovitosti. Téma vlastního bydlení je jedno z nejzásadnějších, proto doporučuji začít řešit jej s předstihem, abyste se na něj mohli řádně připravit.

Napište nám